DENIPKIOSK OEM Hardware + Software Ki-Wi Digital - Váš obsah. Kdykoliv. Kdekoliv.
 


Ki-Wi Digital | Spolehlivé kioskové aplikace.


Komplexní software pro vzdálené ovládání, plánování obsahu a řízení interaktivních kiosků a displejů a tabletů.
Kioskový internetový prohlížeč - základní částí aplikace Ki-Wi Kiosk je zabezpečený internetový prohlížeč s podporou záložek. Ovládání je zajištěno hardwarovou nebo virtuální klávesnicí. Při delší neaktivitě dojde k automatickému přesměrování na domovskou stránku.


Vstupní obrazovka - grafika úvodní obrazovky je optimalizována pro dotykové ovládání a přehledně vede uživatele k obsahu,který se mu nabízí.


Virtuální klávesnice - Kiosk nevyžaduje ke své činnosti skutečnou klávesnici, nabízí klávesnici virtuální. Uživatel poté vkládá text jako na svém mobilním telefonu či tabletu. Klávesnice podporuje více jazykových mutací.


Bezpečnost obsahu (whitelist) - aplikace Kiosk umožňuje v případě potřeby omezit přístup pouze na povolené internetové stránky. Je zakázáno stahování souborů z webových stránek.


Bezpečnost infokiosku - sofistikované zabezpečení proti neautorizovanému vstupu na disk infokiosku.


Vzdálený monitoring HW - infokiosek lze přes internet kdykoliv vypínat, nastavovat jeho automatické zapnutí a vypnutí, vzdáleně restartovat a monitorovat.


Úspora energie - díky funkci pravidelného vypínání šetří tato verze aplikace elektrickou energii a prodlužuje životnosti infokiosku.


Obrázkový spořič - v době, kdy s infokioskem nikdo aktivně nepracuje, se na obrazovce spustí přehrávání smyčky až 3 obrázků.


Dynamický spořič (místo obrázkového spořiče) - v době, kdy s infokioskem nikdo aktivně nepracuje, se na obrazovce místo obrázkového spořiče spustí přehrávání široké škály digitálních médií, jako jsou obrázky, video, audio, web, PDF, PowerPoint, stream, které si provozovatel infokiosku sám nastavuje a řídí.


Přehled podporovaných formátů přehrávaných médií:

- videa (mp4, wmv, mpeg, avi, mov, m4v, 3gp/3g2, mj2, asf, flv)
- obrázky (jpg, png, gif)
- animace (swf)
- audio (mp3)
- webové stránky (HTML, PHP, ASP, JSP, …)
- streamované video
- Power Point (ppt, pps)
- Adobe Acrobat (pdf)
- Ochrana proti výpadkům internetuAplikace je odolná vůči výpadkům internetu díky lokálnímu uložení přehrávaného obsahu.


Zpětná vazba - Kiosk nabízí zpoplatněnou možnost sledování aktivit na kiosku. Zpětně získáte podrobný report, vekterou denní dobu uživatelé nejčastěji kiosk používají a které internetové stránky nejčastěji navštěvují.CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.

 
27.07.2016

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.

 
29.03.2016

Bylo - nebylo, dali hlavy dohromady.

a protože spíš nebylo, za devatero horami se hromadila jedna hora za druhou. Ale nebyly to obyčejné hory. Byly to hory z čísel a písmen, faktur a výrobních příkazů, průvodek a výkazů, ..prostě kde čeho, hrůza pomyslet. Tito nebozí lidé neměli jak tyto data sbírat, organizovat je a skladovat. V hloubi duše si přáli, aby se stal zázrak, a tajně doufali, že jejich přání budou vyslyšeny.