Software pro informační panel
 

DENIPKIOSK Software | Spolehlivé kioskové aplikace.

Interaktivní software na míru vašim představám a našim kioskům.

Software Elektronická úřední deska  - digitální bezúdržbová náhrada klasické tištěné úřední desky. Šetří náklady na tisk a čas spojený s poviným zveřejňováním dokumentů. V kombinaci s informačním panelem slouží k prezentaci města, zvyšování informovanosti občanů a návštěvníků.

Software Informační panel - interaktivní prezentační software, který je určen pro informační panely s dotykovou obrazovkou. Slouží k prezentaci měst, nákupních center, volnočasových a sportovních areálů, historických a turistických míst nebo památek, muzeí, firem a mnoha dalších. Napomáhá zvyšování informovanosti občanů a návštěvníků. Softwarovou prezentaci dokážeme přizpůsobit dle požadavků objednatele, stejně tak jako grafický vzhled.

Navigační systém - interaktivní mapa usnadňující orientaci v areálu. Může zobrazovat dodatečné informace k místu (název obchodu/firmy, otevírací doba, pavilon v zoo a tak dále)

Zabezpečený prohlížeč - interaktivní aplikace pro dotykové displeje, internetové kiosky. Zabezpečený internetový prohlížeč s podporou záložek, whitelist a blacklist funkcí zamezení vyskakování chybových hlášek a systémových aktualizací.

 

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

15.12.2023
Celozávodní dovolená DENIPKIOSK

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše firma bude v průběhů svátků, tj. od 22.12.2023 do 2.1.2023 uzavřena.

Firma DENIP přeje všem obchodním partnerům a zákazníkům mnoho zdraví a úspěchů v roce 2024.

V urgentních záležitostech nás prosím kontaktujte na emailu produkty@denip.cz a ozveme se Vám zpět, nebo na telefonu +420 730 515 486. Děkujeme.

 
06.01.2023

Uvnitř aktuality naleznete odkaz na článek a fotografie naší kioskové řady VELVET.

 
12.08.2022

Uvnitř aktuality naleznete odkaz na krátké představení našeho terminálu TSD IPX.

 
16.06.2022

Fokus Building právě sdílel na síti LinkedIn příspěvek o našich digitálních úředních deskách NOBO.

 
03.09.2021

Odkaz na náš na LinkedIn profil najdete uvnitř aktuality