Software pro elektronickou úřední desku.
 

Software pro elektronickou úřední desku

 

Interaktivní prezentační software pro města jako webová platforma nebo napojení na spisovou službu města. Kombinuje funkci úřední desky a informačního panelu. Z úvodní stránky na motivy zadavatele umožňuje přístup na úřední desku a vybrané webové stránky. Takto odpadá potřeba obsah kiosku neustále aktualizovat.

 

Webová platforma

Úřední deska funguje jako odkazy na webovou ÚD prostřednictvím zabezpečeného prohlížeče.

Napojení na spisovou službu

Úřední deska je napojena přímo na spisovou službu nebo jiný datový tok a stahuje zveřejňované informace přímo do kiosku. Výhodou tohoto řešení je dostupnost informací úřední desky i při krátkodobém výpadku internetového připojení.
 

Ukázka možného zpracování elektronické úřední desky.CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

12.11.2020

divize DENIP/KIOSK uzavřena

 
05.02.2020

Náš nejnovější produkt v oblasti průmyslových terminálů můžete přizpůsobit vašim potřebám. U TSD Stand Professional může měnit materiál, barevnost, periferie či dokonce vzezření dotykového senzoru.

 
01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!