Zabezpečený prohlížeč
 

Software Informační panel

 

Interaktivní prezentační software, který je určen pro informační panely s dotykovou obrazovkou. Slouží k prezentaci měst, nákupních center, volnočasových a sportovních areálů, historických a turistických míst nebo památek, muzeí, firem a mnoha dalších. Napomáhá zvyšování informovanosti občanů a návštěvníků. Softwarovou prezentaci dokážeme přizpůsobit dle požadavků objednatele, stejně tak jako grafický vzhled.

Systém je plně modulární a nabízí například následující moduly: počasí, RSS, aktuální datum a čas, svátek dále pak moduly s uživatelským obsahem - prezentace obrázků, videa, webový prohlížeč.

Zabezpečený prohlížeč - umožňuje prohlížení pouze webových stránek vymezených prostřednictvím whitelistu (seznamu povolených webů).

Navigační systém - interaktivní mapa usnadňující orientaci v areálu. Může zobrazovat dodatečné informace k místu (název obchodu/firmy, otevírací doba, pavilon v zoo a tak dále)


Ukázka možného zpracování informačního panelu.DigiPanel

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

22.12.2020
Celozávodní dovolená DENIP/KIOSK

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše firma bude v průběhů svátků, tj. od 23.12.2020 do 3.1.2021 uzavřena.

Firma DENIP přeje všem obchodním partnerům a zákazníkům mnoho zdraví a úspěchů v roce 2021.

 
12.11.2020

divize DENIP/KIOSK uzavřena

 
05.02.2020

Náš nejnovější produkt v oblasti průmyslových terminálů můžete přizpůsobit vašim potřebám. U TSD Stand Professional může měnit materiál, barevnost, periferie či dokonce vzezření dotykového senzoru.

 
01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...