Zabezpečený prohlížeč
 

Software Informační panel

 

Interaktivní prezentační software, který je určen pro informační panely s dotykovou obrazovkou. Slouží k prezentaci měst, nákupních center, volnočasových a sportovních areálů, historických a turistických míst nebo památek, muzeí, firem a mnoha dalších. Napomáhá zvyšování informovanosti občanů a návštěvníků. Softwarovou prezentaci dokážeme přizpůsobit dle požadavků objednatele, stejně tak jako grafický vzhled.

Systém je plně modulární a nabízí například následující moduly: počasí, RSS, aktuální datum a čas, svátek dále pak moduly s uživatelským obsahem - prezentace obrázků, videa, webový prohlížeč.

Zabezpečený prohlížeč - umožňuje prohlížení pouze webových stránek vymezených prostřednictvím whitelistu (seznamu povolených webů).

Navigační systém - interaktivní mapa usnadňující orientaci v areálu. Může zobrazovat dodatečné informace k místu (název obchodu/firmy, otevírací doba, pavilon v zoo a tak dále)


Ukázka možného zpracování informačního panelu.DigiPanel

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

06.01.2023

Uvnitř aktuality naleznete odkaz na článek a fotografie naší kioskové řady VELVET.

 
12.08.2022

Uvnitř aktuality naleznete odkaz na krátké představení našeho terminálu TSD IPX.

 
16.06.2022

Fokus Building právě sdílel na síti LinkedIn příspěvek o našich digitálních úředních deskách NOBO.

 
03.09.2021

Odkaz na náš na LinkedIn profil najdete uvnitř aktuality

 
05.02.2020

Náš nejnovější produkt v oblasti průmyslových terminálů můžete přizpůsobit vašim potřebám. U TSD Stand Professional může měnit materiál, barevnost, periferie či dokonce vzezření dotykového senzoru.