Platební kiosek
 

Platební kiosek

Již delší dobu se nám hromadily poptávky na PLATEBNÍ KIOSEK vybavený periferiemi jako čtečka dokladů, tiskárna účtenek, čtečka QR kódů, výdejka karet a další. Dali jsme si za úkol takový kiosek pro bezhotovostní platbu vyvinout.

Proč právě platební kiosek?

Ten hlavní důvod jste si přečetli již v úvodu – je po něm poptávka. Pojďmě se ale společně podívat na to, proč tomu tak je. Již 80% čechů platí platební kartou a stále více jsou oblíbeny tzv. chytré platby. Mobilním telefonem, čipem, případně chytrými hodinkami lze platit kdekoliv, kde mají bezkontaktní terminál. Ten je v ČR narozdíl od řady jiných zemí již obvyklou záležitostí. Tuto změnu na platebním trhu ještě výrazněji urychlilo zavedení EET a covidová pandemie. Výhody jsou v rychlosti, jednoduchosti ale také hygieně.

Pořízením platebního kiosku můžete zjednodušit celý platební proces, navýšit počet obsloužených zákazníků a zkrátit fronty ve špičce. Velkou výhodu vidíme také v poskytnutí času a klidu klientovi. Třeba na výběr jidla, hotelového pokoje, platbu za parkování, taxi nebo úhradu vstupného.

Při vývoji platebního kiosku jsme využili našich zkušeností z pole informačních kiosků a průmyslových terminálů. Zároveň jsme se spojili s předním dodavatelem platebních terminálů abychom nabrali knowhow i na této frontě. Důležitým prvkem při vývoji byla modularita, jelikož se požadavky na periferie liší případ od případu.

Pevně věříme, že jsme udělali krok správným směrem a že plně uspokojíme požadavky našich zákazníků tak aby mohli poskytnou pohodlný a kvalitní servis koncovému uživateli.

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

03.09.2021

Odkaz na náš na LinkedIn profil najdete uvnitř aktuality

 
22.12.2020
Celozávodní dovolená DENIP/KIOSK

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše firma bude v průběhů svátků, tj. od 23.12.2020 do 3.1.2021 uzavřena.

Firma DENIP přeje všem obchodním partnerům a zákazníkům mnoho zdraví a úspěchů v roce 2021.

 
12.11.2020

divize DENIP/KIOSK uzavřena

 
05.02.2020

Náš nejnovější produkt v oblasti průmyslových terminálů můžete přizpůsobit vašim potřebám. U TSD Stand Professional může měnit materiál, barevnost, periferie či dokonce vzezření dotykového senzoru.

 
01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.