Novinky  DENIP/KIOSK v oblasti průmyslových terminálů
 

Novinky DENIP/KIOSK v oblasti průmyslových terminálů

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

V tomto roce pro Vás naše divize připravila spoustu novinek. Naše nové terminály sběru dat neboli TSD Professional dostali nejenom nový plášť, ale změnili jsme u nich i dotykovou technologii. Namísto klasických dotykových displejů jsme zvolili dotykový senzor, který je ovladatelný téměř ve všech druzích rukavic. Rovněž jsme zvýšili výpočetní výkon našeho průmyslového počítače. Nový design dodá průmyslovému terminálu lehkost a celkově povýší vaše technologické zázemí. I po několika letech se k nám koncoví zákazníci vracejí, abychom jim vyměnili vnitřní komponenty terminálu. Ocelová konstrukce kiosku umožní, že po výměně kiosek funguje a vypadá jako nový. Obecně mají zákazníci možnost si průmyslový terminál dovybavit různými periferiemi, tlačítky, signalizačními majáky, různými čtečkami a dále mají možnost si vybrat, jak vysoké krytí kiosku potřebují. V tomto plánujeme ještě jeden profi terminál. Terminál se dá využít i jako zaměstnanecký kiosek do chodeb kanceláří - změníme barvy a nalepíme logo. Pochlubte se, jak čipujete u Vás ve výrobních halách?

 
 

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.

 
27.07.2016

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.