Novinky  DENIP/KIOSK v oblasti průmyslových terminálů
 

Novinky DENIP/KIOSK v oblasti průmyslových terminálů

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

V tomto roce pro Vás naše divize připravila spoustu novinek. Naše nové terminály sběru dat neboli TSD Professional dostali nejenom nový plášť, ale změnili jsme u nich i dotykovou technologii. Namísto klasických dotykových displejů jsme zvolili dotykový senzor, který je ovladatelný téměř ve všech druzích rukavic. Rovněž jsme zvýšili výpočetní výkon našeho průmyslového počítače. Nový design dodá průmyslovému terminálu lehkost a celkově povýší vaše technologické zázemí. I po několika letech se k nám koncoví zákazníci vracejí, abychom jim vyměnili vnitřní komponenty terminálu. Ocelová konstrukce kiosku umožní, že po výměně kiosek funguje a vypadá jako nový. Obecně mají zákazníci možnost si průmyslový terminál dovybavit různými periferiemi, tlačítky, signalizačními majáky, různými čtečkami a dále mají možnost si vybrat, jak vysoké krytí kiosku potřebují. V tomto plánujeme ještě jeden profi terminál. Terminál se dá využít i jako zaměstnanecký kiosek do chodeb kanceláří - změníme barvy a nalepíme logo. Pochlubte se, jak čipujete u Vás ve výrobních halách?

 
 

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

06.01.2023

Uvnitř aktuality naleznete odkaz na článek a fotografie naší kioskové řady VELVET.

 
12.08.2022

Uvnitř aktuality naleznete odkaz na krátké představení našeho terminálu TSD IPX.

 
16.06.2022

Fokus Building právě sdílel na síti LinkedIn příspěvek o našich digitálních úředních deskách NOBO.

 
03.09.2021

Odkaz na náš na LinkedIn profil najdete uvnitř aktuality

 
05.02.2020

Náš nejnovější produkt v oblasti průmyslových terminálů můžete přizpůsobit vašim potřebám. U TSD Stand Professional může měnit materiál, barevnost, periferie či dokonce vzezření dotykového senzoru.