Novinky  DENIP/KIOSK v oblasti průmyslových terminálů
 

Novinky DENIP/KIOSK v oblasti průmyslových terminálů

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

V tomto roce pro Vás naše divize připravila spoustu novinek. Naše nové terminály sběru dat neboli TSD Professional dostali nejenom nový plášť, ale změnili jsme u nich i dotykovou technologii. Namísto klasických dotykových displejů jsme zvolili dotykový senzor, který je ovladatelný téměř ve všech druzích rukavic. Rovněž jsme zvýšili výpočetní výkon našeho průmyslového počítače. Nový design dodá průmyslovému terminálu lehkost a celkově povýší vaše technologické zázemí. I po několika letech se k nám koncoví zákazníci vracejí, abychom jim vyměnili vnitřní komponenty terminálu. Ocelová konstrukce kiosku umožní, že po výměně kiosek funguje a vypadá jako nový. Obecně mají zákazníci možnost si průmyslový terminál dovybavit různými periferiemi, tlačítky, signalizačními majáky, různými čtečkami a dále mají možnost si vybrat, jak vysoké krytí kiosku potřebují. V tomto plánujeme ještě jeden profi terminál. Terminál se dá využít i jako zaměstnanecký kiosek do chodeb kanceláří - změníme barvy a nalepíme logo. Pochlubte se, jak čipujete u Vás ve výrobních halách?

 
 

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

22.12.2020
Celozávodní dovolená DENIP/KIOSK

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše firma bude v průběhů svátků, tj. od 23.12.2020 do 3.1.2021 uzavřena.

Firma DENIP přeje všem obchodním partnerům a zákazníkům mnoho zdraví a úspěchů v roce 2021.

 
12.11.2020

divize DENIP/KIOSK uzavřena

 
05.02.2020

Náš nejnovější produkt v oblasti průmyslových terminálů můžete přizpůsobit vašim potřebám. U TSD Stand Professional může měnit materiál, barevnost, periferie či dokonce vzezření dotykového senzoru.

 
01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...