DENIP/KIOSK™ Windows® Embedded
 
Co je platforma Embedded

Windows® Embedded je řada operačních systémů, které nabízejí vývojářům podobné nástroje a technologie pro rychlé uvádění inteligentních, propojených, služebně orientovaných zařízení nové generace na trh.
Produkty Windows® Embedded jsou kompatibilní s průmyslovými standardy a technologiemi společnosti Microsoft® a umožňují připojení k počítačům, službám, serverům a jiným zařízením.
Produkty Windows® Embedded jsou po celém světě podporována partnery Windows® Embedded a aktivní komunitou vývojářů.
Produkty Windows® Embedded jsou k dispozici minimálně po dobu 15 let a jsou podporovány minimálně po dobu 10 let.

Výhody produktů Embedded

Nákladová výhodnost
Jednoduchý licenční model
Dlouhá dostupnost produktů

Definice pojmu „Embedded“

Zařízení musí mít vyhrazenou funkci.
Operační systém musí být předinstalován.
Zařízení musí být opatřeno platným certifikátem pravosti (COA).


Řady produktů Embedded

Windows® Embedded Enterprise
Řada Windows® Embedded Enterprise se skládá z verzí systému Windows®, které jsou podobné jeho maloobchodním verzím (Windows® XP Professional, Windows® 2000, Windows® 7 Ultimate atd.).
The Rozdíl mezi maloobchodní a Embedded verzí spočívá pouze v licenčních podmínkách.
Windows® Embedded Enterprise představuje nejsnadnější způsob přechodu na platformu Embedded, protože není třeba měnit dosavadní způsob vývoje.

Windows® Embedded Standard
Řada Windows® Embedded Standard umožňuje přizpůsobit systém Windows® konkrétním potřebám. Obsahuje produkty Windows® Embedded Standard 7, Windows® XP Embedded atd.
Tyto produkty nabízejí úplnou kontrolu nad tím, které součásti a funkce mají být do vaší verze systému Windows® zahrnuty.
Můžete tak vytvářet spolehlivá, zabezpečená a rychlá zařízení s malou pamětí, která jsou vybavena pouze potřebnými funkcemi.
Produkty Windows® Embedded Standard kromě toho nemusí být aktivovány. Stačí jednou zadat kód Product Key a poté můžete systém libovolně duplikovat podle potřeb. Aktivace není nutná ani při změně hardwaru.
Windows® Produkty Windows® Embedded Standard nabízejí nejlepší způsob přizpůsobení a zabezpečení vašich zařízení.

Windows® Embedded Compact
Pokud potřebujete operační systém s velmi malými paměťovými nároky a podporou práce v reálném čase, potom je pro vás určen produkt Windows® Embedded Compact. Řada Windows® Embedded Compact obsahuje produkty známé také pod názvem Windows® CE. S těmito produkty máte plnou kontrolu nad celým operačním systémem, protože nabízí úplný přístup ke zdrojovému kódu prostřednictvím programu Shared Code. Můžete si tak systém Windows® plně přizpůsobit podle svých potřeb a přitom chránit své duševní vlastnictví. Své úpravy nemusíte s nikým sdílet.

Windows® Embedded Server
V řadě produktů Windows® Embedded Server najdete většinu maloobchodních variant systému Windows® Server. Tyto produkty jsou zcela shodné s maloobchodními verzemi, liší se pouze jejich licenční podmínky. Najdete zde například produkty Data Protection Manager, Forefront Unified Access Gateway, Windows® Storage Server a další. Seznamte se blíže s nabídkou serverů na platformě Embedded a můžete začít plně využívat výhod těchto produktů.

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.

 
27.07.2016

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.