DENIP/KIOSK™ Windows® Embedded POSReady 7
 

Windows® Embedded POSReady 7

CPU podpora: 32-bit / 64-bit

Dostupnost do Konec hlavní fáze podpory Konec prodloužené fáze podpory
10.09.2026 11.10.2016 12.10.2021


Windows® Embedded POSReady 7 je následníkem systému Windows® Embedded POSReady 2009. Je to předkonfigurovaný operační systém založený na produktu Windows® Embedded 7 a optimalizovaný pro aplikace poskytování služeb POS – Point Of Service. Instalační program ve stylu Windows 7 umožňuje nainstalovat systém POSReady 7 několika kliknutími myši přímo do cílového zařízení. Instalovaná bitová kopie obsahuje specializované funkce pro integrovaná zařízení, jako je například Enhanced Write Filter, File Based Write Filter, Registry Filter, USB Boot a nová funkce Keyboard Filter.


Proč se rozhodnout pro Windows® Embedded POSReady7?

Snadná instalace
Systém Windows® Embedded POSReady 7 je vybaven snadným instalačním průvodcem, který umožňuje nainstalovat operační systém několika kliknutími myši.

Funkce na podporu integrovaných zařízení
Ovladače filtrů, jako je Enhanced Write Filter, File Based Write Filter a Registry Filter, umožňují chránit konfiguraci, spouštět systém z USB a přizpůsobit prostředí podle potřeb. Nová funkce Keyboard Filter kromě toho umožňuje blokovat určité klávesy a jejich kombinace.

Zabezpečení
Díky funkcím známým ze systému Windows® 7 můžete svá zařízení lépe zabezpečit. Funkce AppLocker umožňuje spouštět pouze předdefinovaný software; pomocí funkce BitLocker můžete zcela zašifrovat systémovou jednotku zařízení.

Jazykové sady
Systém Windows® Embedded POSReady 7 nabízí řadu jazykových sad, které lze integrovat do bitové kopie. Jazyk uživatelského rozhraní lze průběžně měnit, když je bitová kopie spuštěna.

Kompatibilita
Systém Windows® Embedded POSReady 7 je 100% kompatibilní se systémem Windows® 7. Aplikace, které chcete používat v systému POSReady 7, nemusíte přepisovat ani jinak přizpůsobovat. Pokud lze aplikaci spustit v systému Windows® 7, můžete ji beze změny používat i v systému Windows® Embedded POSReady 7. Systém Windows® Embedded POSReady 7 také umožňuje používat všechny ovladače ze systému Windows® 7.

Žádná aktivace
Systém Windows® Embedded Standard 7 nemusí být aktivován. Po zadání kódu Product Key v době vývoje je bitová kopie plně aktivována. Bitovou kopii lze duplikovat podle potřeby bez nutnosti opakované aktivace.

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.

 
27.07.2016

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.

 
29.03.2016

Bylo - nebylo, dali hlavy dohromady.

a protože spíš nebylo, za devatero horami se hromadila jedna hora za druhou. Ale nebyly to obyčejné hory. Byly to hory z čísel a písmen, faktur a výrobních příkazů, průvodek a výkazů, ..prostě kde čeho, hrůza pomyslet. Tito nebozí lidé neměli jak tyto data sbírat, organizovat je a skladovat. V hloubi duše si přáli, aby se stal zázrak, a tajně doufali, že jejich přání budou vyslyšeny.