NOBO Outdoor - Hradec Králové
 

NOBO Outdoor - Hradec Králové

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.
Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska. NOBO Outdoor je nejmenším plně-outdoorovým kioskovým řešením dostupným na našem trhu, uzpůsobený pro nepřetržitý provoz po celý rok a za všech ročních období.


JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA – střídá se jen pro toho, kdo to tak vnímá.

Plně-outdoorový, pro NOBO, znamená jednak konstrukční řešení, ale také vysoce kvalitní a odladěné hardwarové vybavení. Vše spolu s klimatizační jednotkou tvoří jednotný funkční celek způsobilý k nepřetržitému provozu 24/7/365. Po celý rok, ve všech ročních obdobích a to i za různých rozmarů počasí.


PŘÍMÉ SLUNCE

Na přímém slunci je vždy nejkritičtějším bodem čitelnost informací na obrazovce. Nejlepších výsledků vždy dosáhneme zastřešením kiosku a prodlužujeme tak i jeho životnost. Avšak i na působení přímého slunce je kiosek NOBO Outdoor standardně vybaven, a to nejen SunLight Readable displejem s vysokým jasem, ale také Antireflexní a UV+ úpravou dotykového skla, která zajistí rozptyl a odrušení okolních odrazů a filtraci nejkritičtějšího spektra slunečního záření.


PŘÍMÝ DÉŠT A MRAZIVÉ POČASÍ

Extrém číslo dvě a tři je přímý déšť a počasí ve dnech, kdy ven vyrážíme v rukavicích. Díky našemu speciálně vyvinutému dotykovému senzoru Advanced SUPERTOUCH, postaveném na projected-capacitance technologii, můžete ovládat infokiosek dotykem za přímého deště a také v běžných zimních rukavicích.
Věříme, že nový infokiosek NOBO Outdoor najde mnoho kreativního uplatnění.
..a těšte se na novinky, které s tímto produktem budou přicházet!


Váš tým DKS.
Projekt realizován s partnerskou firmou Altair Software


 
 

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

05.02.2020

Náš nejnovější produkt v oblasti průmyslových terminálů můžete přizpůsobit vašim potřebám. U TSD Stand Professional může měnit materiál, barevnost, periferie či dokonce vzezření dotykového senzoru.

 
01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.