NOBO Outdoor - Hradec Králové
 

NOBO Outdoor - Hradec Králové

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.
Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska. NOBO Outdoor je nejmenším plně-outdoorovým kioskovým řešením dostupným na našem trhu, uzpůsobený pro nepřetržitý provoz po celý rok a za všech ročních období.


JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA – střídá se jen pro toho, kdo to tak vnímá.

Plně-outdoorový, pro NOBO, znamená jednak konstrukční řešení, ale také vysoce kvalitní a odladěné hardwarové vybavení. Vše spolu s klimatizační jednotkou tvoří jednotný funkční celek způsobilý k nepřetržitému provozu 24/7/365. Po celý rok, ve všech ročních obdobích a to i za různých rozmarů počasí.


PŘÍMÉ SLUNCE

Na přímém slunci je vždy nejkritičtějším bodem čitelnost informací na obrazovce. Nejlepších výsledků vždy dosáhneme zastřešením kiosku a prodlužujeme tak i jeho životnost. Avšak i na působení přímého slunce je kiosek NOBO Outdoor standardně vybaven, a to nejen SunLight Readable displejem s vysokým jasem, ale také Antireflexní a UV+ úpravou dotykového skla, která zajistí rozptyl a odrušení okolních odrazů a filtraci nejkritičtějšího spektra slunečního záření.


PŘÍMÝ DÉŠT A MRAZIVÉ POČASÍ

Extrém číslo dvě a tři je přímý déšť a počasí ve dnech, kdy ven vyrážíme v rukavicích. Díky našemu speciálně vyvinutému dotykovému senzoru Advanced SUPERTOUCH, postaveném na projected-capacitance technologii, můžete ovládat infokiosek dotykem za přímého deště a také v běžných zimních rukavicích.
Věříme, že nový infokiosek NOBO Outdoor najde mnoho kreativního uplatnění.
..a těšte se na novinky, které s tímto produktem budou přicházet!


Váš tým DKS.
Projekt realizován s partnerskou firmou Altair Software


 
 

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.

 
27.07.2016

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.

 
29.03.2016

Bylo - nebylo, dali hlavy dohromady.

a protože spíš nebylo, za devatero horami se hromadila jedna hora za druhou. Ale nebyly to obyčejné hory. Byly to hory z čísel a písmen, faktur a výrobních příkazů, průvodek a výkazů, ..prostě kde čeho, hrůza pomyslet. Tito nebozí lidé neměli jak tyto data sbírat, organizovat je a skladovat. V hloubi duše si přáli, aby se stal zázrak, a tajně doufali, že jejich přání budou vyslyšeny.