Moderní jídelna !!!
 

Moderní jídelna !!!

Moderní jídelna !!!

Prestižní škola PORG Ostrava vsadila na ostravský výrobek !!! Nově otevřená základní škola a gymnázium PORG v Ostravě vsadila na prověřenou variantu stravovacího systému Stravné od společnsti VIS - Veřejná Informační Služba. Žáci a ostatní strávníci jídelny tak mají možnost ze svého osobního konta mít přehled a řídit své stravné na celý měsíc dopředu. Jako HID interface pro systém Stravného byl zvolen nástěnný terminál TSD Touch Wall.

Možnost zařízení aretovat v nastavitelné poloze tak, ruku v ruce s jednoduchou ovládací ergonomií aplikace, zpřístupňuje ovládání opravdu všem generacím, a to i včetně těch nejmenších školáků.

Pro bezproblémové přihlášení a unikátní identifikaci strávníka do systému byla použita bezkontaktní technologie RFID s čipy typu Unique/EM Marin. Po přihlášení má strávník možnost na přehledné 19“ dotykové obrazovce intuitivně vytvářet sestavy jídelníčků, a plánovat je do měsíčního kalendáře. Veškeré úkony přitom strávník obstará pohodlně jedním prstem.

Hardwarová řešení pro Veřejnou Informační Službu dodává ostravská společnost DENIP/KIOSK™.


denipkiosk + VIS = PORG jídelna
denipkiosk + VIS = PORG Gymnázium a základní škola

 
 

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.

 
27.07.2016

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.