!! NOVÁ ŘADA !! NOVINKA - TSD Touch Wall IPX
 

!! NOVÁ ŘADA !! NOVINKA - TSD Touch Wall IPX

!! NOVÁ ŘADA !! NOVINKA - TSD Touch Wall IPX

Bylo - nebylo, dali hlavy dohromady.

a protože spíš nebylo, za devatero horami se hromadila jedna hora za druhou. Ale nebyly to obyčejné hory. Byly to hory z čísel a písmen, faktur a výrobních příkazů, průvodek a výkazů, ..prostě kde čeho, hrůza pomyslet. Tito nebozí lidé neměli jak tyto data sbírat, organizovat je a skladovat. V hloubi duše si přáli, aby se stal zázrak, a tajně doufali, že jejich přání budou vyslyšeny.Bylo - nebylo,

a protože spíš nebylo, za devatero horami se hromadila jedna hora za druhou. Ale nebyly to obyčejné hory. Byly to hory z čísel a písmen, faktur a výrobních příkazů, průvodek a výkazů, ..prostě kde čeho, hrůza pomyslet. Tito nebozí lidé neměli jak tyto data sbírat, organizovat je a skladovat. V hloubi duše si přáli, aby se stal zázrak, a tajně doufali, že jejich přání budou vyslyšeny.

Tu se jednoho dne rozestoupila mračna a na tu zaneřáděnou vlast, snesl se ukrutný déšť a zasypal krajinu stovkami drobných kovových krabiček - nevydávaly vůbec žádný zvuk, jen krásně zářily. A lidé je brali do rukou a jásali a radovali se. Ihned všichni věděli, co mají dělat. Pustili se tedy do práce a než se slunce dotklo obzoru, bylo v kraji uklizeno. A tak již zůstalo na věky.

Nástěnné terminály TSD Touch Wall IPX je NOVÁ řada profesionálních terminálů pro průmysl. Nové označení IPX [Industrial Protection X-treme] označuje nové konstrukční řešení, které splňuje nároky na prachotěsnost a voděodolnost, udávané normou až IP67.montáž na stěnu, aretace pomocí kloubového ramene
chassis z nerezi a hliníku
IP67 celého terminálu
10.1" Bright-LCD (LED podstvit)
WXGA 1366 x 768 px (16:9)
dotyková technologie kapacitní - projekční
Intel Celeron 4x 2.00 GHz • 4 GB RAM
mSATA DOM 64 GB
2x LAN / 4x USB 2.0 / 3x COM
servisní USB
Windows Embedded 8.1 Industry Pro
Pro více informací pokračujte na stránku produktu >TSD Touch Wall IPX 101 R

Nebo volejte: 599 524 705

.:.

 
 

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

05.02.2020

Náš nejnovější produkt v oblasti průmyslových terminálů můžete přizpůsobit vašim potřebám. U TSD Stand Professional může měnit materiál, barevnost, periferie či dokonce vzezření dotykového senzoru.

 
01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.