!! NOVÁ ŘADA !! NOVINKA - TSD Touch Wall IPX
 

!! NOVÁ ŘADA !! NOVINKA - TSD Touch Wall IPX

!! NOVÁ ŘADA !! NOVINKA - TSD Touch Wall IPX

Bylo - nebylo, dali hlavy dohromady.

a protože spíš nebylo, za devatero horami se hromadila jedna hora za druhou. Ale nebyly to obyčejné hory. Byly to hory z čísel a písmen, faktur a výrobních příkazů, průvodek a výkazů, ..prostě kde čeho, hrůza pomyslet. Tito nebozí lidé neměli jak tyto data sbírat, organizovat je a skladovat. V hloubi duše si přáli, aby se stal zázrak, a tajně doufali, že jejich přání budou vyslyšeny.Bylo - nebylo,

a protože spíš nebylo, za devatero horami se hromadila jedna hora za druhou. Ale nebyly to obyčejné hory. Byly to hory z čísel a písmen, faktur a výrobních příkazů, průvodek a výkazů, ..prostě kde čeho, hrůza pomyslet. Tito nebozí lidé neměli jak tyto data sbírat, organizovat je a skladovat. V hloubi duše si přáli, aby se stal zázrak, a tajně doufali, že jejich přání budou vyslyšeny.

Tu se jednoho dne rozestoupila mračna a na tu zaneřáděnou vlast, snesl se ukrutný déšť a zasypal krajinu stovkami drobných kovových krabiček - nevydávaly vůbec žádný zvuk, jen krásně zářily. A lidé je brali do rukou a jásali a radovali se. Ihned všichni věděli, co mají dělat. Pustili se tedy do práce a než se slunce dotklo obzoru, bylo v kraji uklizeno. A tak již zůstalo na věky.

Nástěnné terminály TSD Touch Wall IPX je NOVÁ řada profesionálních terminálů pro průmysl. Nové označení IPX [Industrial Protection X-treme] označuje nové konstrukční řešení, které splňuje nároky na prachotěsnost a voděodolnost, udávané normou až IP67.montáž na stěnu, aretace pomocí kloubového ramene
chassis z nerezi a hliníku
IP67 celého terminálu
10.1" Bright-LCD (LED podstvit)
WXGA 1366 x 768 px (16:9)
dotyková technologie kapacitní - projekční
Intel Celeron 4x 2.00 GHz • 4 GB RAM
mSATA DOM 64 GB
2x LAN / 4x USB 2.0 / 3x COM
servisní USB
Windows Embedded 8.1 Industry Pro
Pro více informací pokračujte na stránku produktu >TSD Touch Wall IPX 101 R

Nebo volejte: 599 524 705

.:.

 
 

CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

06.01.2023

Uvnitř aktuality naleznete odkaz na článek a fotografie naší kioskové řady VELVET.

 
12.08.2022

Uvnitř aktuality naleznete odkaz na krátké představení našeho terminálu TSD IPX.

 
16.06.2022

Fokus Building právě sdílel na síti LinkedIn příspěvek o našich digitálních úředních deskách NOBO.

 
03.09.2021

Odkaz na náš na LinkedIn profil najdete uvnitř aktuality

 
05.02.2020

Náš nejnovější produkt v oblasti průmyslových terminálů můžete přizpůsobit vašim potřebám. U TSD Stand Professional může měnit materiál, barevnost, periferie či dokonce vzezření dotykového senzoru.