DENIPKIOSK OEM Hardware + Software Ki-Wi Digital - Váš obsah. Kdykoliv. Kdekoliv.
 

Ki-Wi Player


Aplikace pro přehrávání digitálního obsahu na libovolných digitálních plochách.


Ki-Wi Player dokáže přehrát obrázky, videa, zvuk, animace, webové stránky a texty. Přehraje také komponenty, které ukazují počasí, aktuální zprávy, titulky, aktuální datum i čas a další. Ki-Wi Player dokáže rozložit média na několik částí pomocí šablon. Výhodou je online aktualizace a vzdálený monitoring digitálních ploch, funkce pro úsporu energie a datového toku, podpora tabletů a mini PC a úprava hlasitosti přehrávače.

Multifunkční přehrávačPřehrávání široké škály digitálních médií, jako jsou obrázky, video, audio, web, PDF, PowerPoint, stream. Přehrávat lze obsah orientovaný na výšku či šířku na nejrůznějších typech obrazovek. Aplikace je odolná vůči výpadkům internetu díky lokálnímu uložení přehrávaného obsahu.Rozdělení obrazovkyKi-Wi Player nabízí možnost rozdělit obrazovku na několik libovolných částí pomocí šablon. Každá část obsahuje jiný prvek. Např. digitální obsah, aktuální čas, zprávy, počasí či běžící informační pruh.Vzdálený monitoring HWOnline aktualizace přehrávače. Vzdálený monitoring digitálních ploch umožní naprostý přehled o jejich stavu.Úprava hlasitostiSamozřejmostí je přehrávání zvuku, jehož hlasitost může být vzdáleně upravena.Úspora energieDíky funkci pravidelného vypínání šetří elektrickou energii. Umožňuje vzdálené vypnutí/zapnutí displeje či restartování počítače.Úspora časuKi-Wi Player umožňuje cílenou komunikaci, její podrobné plánování a snadnou aktualizaci. Šetří tak čas na správu a distribuci obsahu.CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.

 
27.07.2016

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.