DENIPKIOSK OEM Hardware + Software Ki-Wi Digital - Váš obsah. Kdykoliv. Kdekoliv.
 

Ki-Wi Kiosk


Spolehlivá interaktivní aplikace pro dotykové displeje, internetové kiosky i tablety.


Mezi hlavní funkce patří zpřístupnění informací pomocí zabezpečeného internetového prohlížeče, atraktivní uvítací obrazovka a prezentace dalších informací v okamžiku, kdy kiosk není používán. Tato prezentace zobrazuje libovolný informační či komerční obsah formou textů, fotografií nebo videí, které si definuje vlastník kiosku.


Zabezpečený internetový problížečZákladní částí aplikace Ki-Wi Kiosk je zabezpečený internetový prohlížeč s podporou záložek, whitelist a blacklist funkcí. Kiosk zamezení vyskakování chybových hlášek a systémových aktualizací.Virtuální klávesniceKiosk nevyžaduje ke své činnosti skutečnou klávesnici, nabízí klávesnici virtuální. Uživatel poté vkládá text jako na svém mobilním telefonu či tabletu. Klávesnice podporuje více jazykových mutací.Zpětná vazbaKi-Wi Kiosk nabízí možnost sledování aktivit na kiosku. Zpětně získáte podrobný report, ve kterou denní dobu uživatelé nejčastěji kiosk používají a které internetové stránky nejčastěji navštěvují.BezpečnostInteraktivní část aplikace Ki-Wi Kiosk umožňuje v případě potřeby omezit přístup pouze na povolené internetové stránky. Je zakázáno stahování souborů z webových stránek a při delší neaktivitě dojde k automatickému přesměrování na domovskou stránku.Multifunkční přehrávačV době nečinnosti interaktivního kiosku umožňuje Ki-Wi Kiosk přehrávání široké škály digitálních médií, jako jsou obrázky, video, audio, web, PDF, PowerPoint, stream. Přehrávat lze obsah orientovaný na výšku či šířku na nejrůznějších typech obrazovek. Aplikace je odolná vůči výpadkům internetu díky lokálnímu uložení přehrávaného obsahu.Vzdálený monitoring HWKi-Wi Kiosk lze libovolně kdykoliv vypínat, vzdáleně restartovat a monitorovat jeho provozní stav.Úspora energieDíky funkci pravidelného vypínání šetří elektrickou energii. Umožňuje vzdálené vypnutí/zapnutí displeje či restartování počítače.CALL - VOLEJTE: +420 599 524 701 (6)

01.04.2019

Nový průmyslový terminál TSD Professional má nejenom nový plášť, ale i lepší dotykovou technlogii a vyšší výpočetní výkon.

 
23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.

 
27.07.2016

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.