PRACOVNÍ VÝKONY !!!
 

PRACOVNÍ VÝKONY !!!

PRACOVNÍ VÝKONY !!!

Přeskoč - přelez - ale nepodlez, aneb podávat jen standardní výkony nestačí...

U všech kioskových řešení jsme zařadili nové řady projektových desek, postavených na Intel Core i3 a Core i5, oscilujících až na neuvěřitelných 2.8GHz. Samozřejmě také standardní řada Intel Atom je stále ve standardní nabídce, dostala však nové pasivní chlazení a je tak schopná zvládat i novější FullHD obsah, a to aniž by s ním v horečce zápasila na hranici života!

Držíme také všechny další standardy, na které jste zvyklí, jako jsou kvalitní Hi-End reprosoustavy německého výrobce a 4GB RAM.

.:.


Náše Vaše kiosky - dopping by Intel.

http://www.denipkiosk.cz/informacni-kiosky/velvet/
http://www.denipkiosk.cz/informacni-kiosky/image/
http://www.denipkiosk.cz/informacni-kiosky/master/

 
 

CALL - VOLEJTE: +420- 599 524 705 (6)

23.10.2017

V půlce měsíce října realizovala divize DENIPKIOSK komplexní dodávku 3 kusů plně venkovního kiosku NOBO Outdoor ve verzi 46" ...

 
14.03.2017
Elektronické Úřední Desky ..jedou jako po másle!

Ano. Elektronické Úřední Desky se staly úředním hitem No.1 a jedou jako po másle. Nestačíme se divit jaká je po nich poptávka. NOBO sem, NOBO tam, NOBO tady. A tak neustále investujeme obrovské úsilí do jeho inovací. NOBO Outdoor a EUD je pokaždé o kus lepší. Až bude jednou úplně nejlepší. Všichni chtějí NOBO!

A nás to těší ;)
Díky!

 
10.10.2016


Teď už můžete tisknout přesně tak, jak potřebujete.

Nový kiosek Velvet PRINT 365+ umožňuje tisknout podle předdefinovaných restrikcí. Uživatel se přihlašuje pomocí RFID karty nebo čipu.

Jediné české Antivandal POS tiskové řešení na trhu.

 
27.07.2016

Více jak měsíc ostrého provozu na Krajském úřadě města Hradec Králové má za sebou NOVÝ informační kiosek z dílny DENIP/KIOSK. Informační kiosek nese název NOBO a je přímo zamýšlen k poskytování informací veřejnosti, primárně jako EUD – elektronická úřední deska.

 
29.03.2016

Bylo - nebylo, dali hlavy dohromady.

a protože spíš nebylo, za devatero horami se hromadila jedna hora za druhou. Ale nebyly to obyčejné hory. Byly to hory z čísel a písmen, faktur a výrobních příkazů, průvodek a výkazů, ..prostě kde čeho, hrůza pomyslet. Tito nebozí lidé neměli jak tyto data sbírat, organizovat je a skladovat. V hloubi duše si přáli, aby se stal zázrak, a tajně doufali, že jejich přání budou vyslyšeny.